Program

Celodenným programom nás bude sprevádzať moderátor Peter Šarkan Novák.

8:00 - 9:00 REGISTRÁCIA

9:00 - 9:15  OTVORENIE

Petra Molnárová & Anetta Vaculíková, Slow Food Pressburg

Peter Varmuža, YEME - plnochutné potraviny

9:15 - 10:45  BLOK 1

Prezentácia rečníkov

Ján Šimunek, FantastiCo - manufaktúra na Bratislavské rožky, Bratislava

Ján Turinič, Remeselná pekáreň Yeme, Bratislava

Michal Bažalík, naturálny vinár a prevádzkovateľ stromodomu, Svätý Jur

Mário Marko, Herbert Sirupy, Trnava

Rosa Nicoli, Rodinné mäsiarstvo Salumificio Peveri, Taliansko

10:45 - 11:00 DESIATA

11:00 - 13:00 BLOK 2

Beseda na tému Kvalita potravín vs. Agro 4.0

Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku

Bálint Pém, farmár a zakladajúci člen Združenia mladých farmárov 

Ján Šlinský, farmár a autor systému ekologického pestovania známy ako Agrokruh

Prezentácie rečníkovTommaso Ferro, šéfkuchár zo statku Cascina Lago Scuro, Taliansko

Róbert Góra, farmár, ekologický chov mangalice sivej a hovädzieho dobytka, Salka

Slavomíra Raškovi

č, manažérka Gašperov Mlyn a Someliérka roka 2019, Batizovce

Laura Pozzato, gastrobloger a povolaním Gastronóm, Taliansko

13:00 - 13:30 OBED

13:30 - 15:40 BLOK 3

Beseda na tému Marketing remeselnej potraviny

Martin Bajaník, grafický dizajnér, ktorý chce robiť veci Pekne & Dobre, Bratislava

Petra Cséfalvayová, environmentalistka, Inštitút cirkulárnej ekonomiky, Bratislava

Karol Stýblo, zakladateľ a master chef čokolatier spoločnosti Lyra Group

Prezentácie rečníkov

Zsolt Sütő, vinohradník & vinár, majiteľ rodinného vinárstva Strekov 1075

a spoluzakladateľ združenia Autentista Slovakia, Strekov

Richard Domaniža, remeselný výrobca sajdru Kastler, Nové Zámky

Román Kováč, osobný šéfkuchár malých gurmánov v MŠ Lobelka, Liptovský Mikuláš

Beseda na tému Spoločne a zdravo

Ivana Kachútová, nutricionistka, Bratislava

Katarína Medveďová, lektorka varenia a výživy v projekte Skutočne zdravá škola

Lucia Gallová, prevádzkovateľka vysokoškolského bufetu Vegget, Bratislava

Román Kováč, osobný šéfkuchár malých gurmánov v MŠ Lobelka, Liptovský Mikuláš

15:40 - 16:00 OLOVRANT

16:00 - 18:30 BLOK 4

Beseda na tému Zachovanie kontinuity rodinných fariem

Šimon & Jiří Šebela, Rodinné vinárstvo Dva Duby, Dolní Kounice, Morava, ČR

Martin Sedlačko, Rodinná farma Veles Háj, Turčianske Teplice 

Marián Glovaťák, Rodinná farma Oravská Polhora

Prezentácie rečníkov

Agnes Lovecká, Majer Zemianske Sady a Slobodné vinárstvo, Zemianske Sady

Ján Šlinský, Agrokruh, Hrubý Šúr

Katarína Nádaská, etnologička a historička, Bratislava

Beseda na tému Remeselná potravina ako súčasť našej kultúrnej identity

Ivana Balážová, ekologický pestovateľ a spracovateľ ovocia, Sad Lívia, Kolíňany

Ján Hacaj, vinohradník & vinár, Pezinok

Ľubomír Miškovský, farmár a veterinár, Michalov Dvor, Pezinok

Katarína Nádaská, etnologička a historička, Bratislava

18:30  ZÁVER KONFERENCIE

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu v programe.